Krtkovanie pomocou špičkovej techniky, odborný prístup, bezproblémová komunikácia, najlacnejšie ceny na trhu? AB-Krtkovanie! Kto sú? Spoločnosť pôsobiaca na celom západnom Slovensku, ktorá sa profesionálne venuje krtkovaniu, teda čisteniu odpadových kanalizácií a odpadových potrubí, ktoré prebieha pomocou elektromechanických alebo vysokotlakových prístrojov. TV monitoringu kanalizácie, ktoré sa robí pomocou kamery zavedenej priamo do potrubia. Je to veľmi efektívny spôsob ako odhaliť príčinu problému a jeho rozsah.

Špičkové technológie AB-Krtkovanie

Pokiaľ nie je k dispozícii žiadna projektová dokumentácia, z ktorej by bolo možné určiť presnú trasu kanalizácie, odborníci z AB-Krtkovanie Vám vedia pomocou prístroja presne natrasovať dané potrubie. Tento prístroj funguje na princípe rádiolokačnej technológie. Ak potrebujete z potrubia odstrániť tuhé nečistoty ako sú napríklad betón či iné stavebné materiály, a ktoré sa nedajú odstrániť klasickým spôsobom, využíva sa frézovanie potrubia. Frézovanie je cenovo ďaleko dostupnejšie ako výkop, je ale rovnako efektívne.

Frézovanie potrubia

Prečo si vybrať práve ich? Dlhoročné skúsenosti, profesionálny prístup k zákazníkom, špičková technika, kvalifikovaní pracovníci s bohatými skúsenosťami v danom odvetví, nonstop prevádzka, žiadne skryté poplatky, doprava zadarmo, najlacnejšie ceny na trhu. Toto všetko spoločne so 100% – nou spokojnosťou garantujú na svojej internetovej stránke. Kde pôsobia? Spoločnosť AB-Krtkovanie pôsobí celkom v jedenástich okresoch na celom západnom Slovensku. Napríklad v Bratislave, Dunajskej Strede, Komárne, Nových Zámkoch, Leviciach a podobne. Sľubujú však, že v prípade potreby prídu za Vami aj do okolitých dedín a miest. Aký je cenník služieb? Klikajte na krtkovanie Bratislava cena a dozviete sa viac. Chcem ich kontaktovať! Ako to mám urobiť? Na jedno z dvoch uvedených čísiel na ich oficiálnej stránke alebo cez e-mail.

Mohlo by se vám také líbit: