Rubriky
Vzťahy

Nízke libido potrápi aj vás

Strata a nízke libido Forcex môže mať každý jeden jediný a obyčajný človek. Či sa jedná o muža alebo aj u ženy. Jedná sa o nechuť so sexuálnej aktivity alebo aj úplnej strate sexuálneho a erotického romantického cítenia. Je to veľmi závažná vec. Avšak poradím vám, čo proti nízkemu libidu ozaj pomôže. Neveríte? Prečítajte si môj článok do konca, čo vám nezaberie veľmi veľa času. Naopak budete aspoň vedieť, ako svoju partnerku máte nevodiť k sexuálnej aktivite a túžbe. A to za to predsa stojí. Ako si spravíte pekný romantický večer so sexuálnym vášnivým koncom v posteli?

sleepingonside-e1554844684438

No veľmi jednoducho. Ba až príliš jednoducho. Vyskúšajte ten najromantickejší spôsob. A tým je čo? Pomysleli ste si? No predsa na skvelý romantický večer musíte navodiť tú správnu a vhodnú atmosféru. Ženám sa vždy páči, keď ich privítate s kyticou ruží, s navarenou chutnou večerou pri sviečkach a samozrejme umytým riadom po tej uvarenej večeri. Už len si sadnite, zjedzte vašu romantickú večeru pri sviečkach s príjemnou hudbou v pozadí a vychutnávajte si jeden druhého. Nebojte sa, aj na to ostatné príde čas. Musíte v to dúfať. Potom jaj pomaly začnite masírovať krk, chrbát až prejdite priamo na jej intímne časti tela. Určite nezostane bez povšimnutia a pridá sa aj ona. Začne vás tiež masírovať na intímnych častiach vášho tela. Po masáži prejdite do vašej spálne, kde môže celý váš romantický a sexuálny vzrušujúci večer pokračovať už doposiaľ v príjemnej romantickej atmosfére. Určite jej zvýšite libido, len to chce trošku snahy.

sex2

Povenujte sa svojej milovanej partnerke naplno. Môžete jej kúpiť pekný darček, ktorým sa určite poteší a bude vás milovať ešte omnoho viacej. My ženy máme veľmi radi pozornosti od mužov. Takže len smelo do toho, nech sa váš milostný vzťah ešte viacej prehĺbi a vy zažijete konečne tú pravú rozkoš vášho tela.

Rubriky
Vzťahy

Žité a užívajte si života, život je tak krásny

Malý by sté na zreteľ brat desať faktorov a aj keď sa nič nie javy a zrejme za nimi si stojte.   BIT ŠTASTNÝ- ta osoba vedľa vás by nemala cíti sklamanie, pocit že prečo som tu? užívajte si deň, ukážte aký ten život podlá vás je a že je krásny. Vy ste to pravé a stojte si za tým.
KONIEC MOŽE ZNAMENAT AJ NOVÝ ZAČIATOK- boli krásne dni no boli aj dni uplakane, boľavé, neúprimné a niektoré plne sklamanie. No ale či taký alebo onaký deň. Každý deň stoji za to aj keď nesvieti slnko. Aj keď bude týždeň pršať vždy môžete zahliadnuť duhu.mladý pár.jpg
URIMNOST- Každý človek sa sni, ma ciele a záujmy. Ale treba zastať pozrieť sa, uvedomiť si či niekto nie je za vami. Uvedomiť si že ten človek vedľa vás je vašou láskou a nie nepriateľom.
Láska- Láska nie je len cit. Je to priateľstvo, opora, spolu bývajúci. Nie je to len prázdna posteľ a zimne periny. Je to človek ktorý za vami pôjde a vy by ste malý ísť za nim.
SEBAVEDOMIE- Aj keď sebavedomie drieme v každom z nás nie je na škodu mu dať niekedy stopku. Dať prednosť aj niekomu inému či už vo vzťahu, či v prací.
MOJA MONULOST NIEJE AJ MOJOU BUDUCNOSTOU- Minulosť nikto neskryje je to súčasť bitia . Minulosť, prítomnosť a samozrejme budúcnosť. Každý z nás by mal byt sám sebou a nič zo života neskrývať. Najdôležitejšie je na začiatok spoznať svoju polovičku a to nie len to dobré a čo sa vám Pači ale aj to zle.
KONTROLA- Kontrola samých seba či kontrola iných. Kontrolovať sa nie je až tak k zahodeniu nerobiť tie iste chybí druhy kráť. Neubližovať  ľuďom na ktorých vám záleží len kvôli tomu aby ste to vedeli skôr každý sa to čo musí raz dozvie.
NAŠ ZMYSEL ŽITIA- Nezvratným zmyslom žitia by nemalý bit len materiálne veci. A malý by tam byt zahrnuté aj veci ako svadba, rodina , dom, deti.  Byt z niekým aj na staré kolena  ako sa hovorí. Prežiť život a nákončí  keď už príde si povedať nevrátil by som  ani minutú.krásna prechádzka.jpg
POZORNOST- Každý vie kúpiť kvety a čokoládu. Niekedy stačí pusa ráno, káva každý deň, úsmev.  Na tom čo urobíte niekedy veľmi záleží a nemusíte ani povedať čo cítite je to vidieť.
NIČ SI NENECHAJTE UJST- Život je krásny keď tu nie sme sami, žít ho naplno je ten  jediný ciel. TAK NECH SA VAM DARI.

Rubriky
Vzťahy

Čo spraviť, aby bol partner spokojný

Je jasné, že muži a ženy sa od seba odlišujú a každý z nás má odlišné predstavy o svete, ale tiež o vzťahu. Existuje však niekoľko zásad, ktoré je dobré dodržiavať, ak chcete, aby sa s vami váš partner cítil spokojne a bol šťastný a tým pádom, aby ste spolu mali harmonický vzťah.romantika vo dvojici.jpg
On sa nezmení…
Treba si uvedomiť, že chlapi sú naozaj odlišní od nás žien. Veľa žien si praje, aby sa ten ich partner zmenil, odstránil svoje zlozvyky a otočil sa o 180 stupňov. Realita je však taká, že málokedy sa také niečo stane. V prvom rade si treba uvedomiť, že každý z nás má väčšie či menšie chyby. Je samozrejmé, že s niektorými defektmi sa dá pracovať, dôležité je si však uvedomiť, že toho druhého nemôžeme zmeniť radikálne a už vôbec nie z jedného dňa na druhý. Chlapi nemajú radi nátlak, preto aj keď chcete docieliť nejakej zmeny, musíte na to ísť opatrne a hlavne netlačiť…
Svoj svet
Každý z nás potrebuje určitú slobodu. Chlapi potrebujú priestor pre svoj vlastný svet. Muž potrebuje byť občas aj sám, prípadne so svojimi kamarátmi – samozrejme, ak sa jedná o normálnych kamarátov a viete, že neskončia spolu v nejakom strip bare. Dôležitá je partnerova sebarealizácia. Aj vy si určite radi odskočíte na kávu s kamarátkami, či na nákupy alebo na lekciu zumby či jógy, Takisto oni chcú mať čas a priestor pre svoje koníčky. Ak mu takýto priestor doprajete, budú si dôveru a slobodu vážiť a budú spokojnejší.zamilovaný pár.jpg
Muž ako hrdina
Áno, žijeme v 21. Storočí, kde sú ženy emancipované a nezávislé a mnohé záležitosti už bez problémov zvládajú bez mužov. Ale… z pohľadu chlapa to tak úžasné zase nie je. Určitá dávka nezávislosti, im môže imponovať, avšak chlapi majú geneticky zakódované, že sú hrdinovia, nebojácni ochrancovia, a preto by sme na to nemali zabúdať. Muž by mal dostať priestor, na to, aby mohol žene s niečím pomôcť, ukázať sa že je skutočný chlap, tak ako tomu bývalo pred 200 či aj pred 50 rokmi. Typické chlapské práce preto radšej niekedy nechajte na partnerovi, nech sa ukáže aký je zdatný…

Rubriky
Vzťahy

Ako ovládnuť zvodné umenie sextingu

Či už zažívate vzrušenie z novej lásky, alebo sa snažíte pridať nejaké korenie do dlhodobého vzťahu, niet pochýb o tom, že flirtovanie je dôležitý spôsob, ako pomôcť udržať túto iskru nažive a udržať vzťah zaujímavý. Je však dôležité porozumieť načasovaniu, tónu a príliš veľkému počtu. Náš jednoduchý sprievodca vám pomôže. Ak sa chcete dozvedieť viac, čítajte ďalej.mobil.jpg
Krok 1: Buďte kreatívni
Toto je samozrejmé, ale ak niekoho len spoznávate a vy sa s nimi rozhodnete zdieľať nezbednú fotografiu, najmä počas koketného žartovania, existuje 99% šanca, že ukážete viac, ako chcete. Ale viete, čo to znamená, že? Musíte vyzerať čo najlepšie. To znamená, že je to veľké nie, ak musíte použiť photoshop , aby ste vyzerali tenšie, alebo aby ste urobili tie absolútne nie sexy kačice s tvárou, ktoré nakoniec spôsobia, že vyzeráte, akoby ste práve mali mŕtvicu. Áno, viete o čom hovoríme!
Krok 2: Dôkaz prečítaný
Technológia určite život značne uľahčila. Predpokladáme, že kontrola pravopisu sa postará o všetky chyby a chyby pri odosielaní textov, e-mailov a všetkého medzi tým. Predstavte si však, že ste uprostred dosť intenzívneho a horúceho rozhovoru, a keď sa chystáte viesť konverzáciu úplne novej sexy úrovne, obávaná automatická korekcia prichádza a stáva sa rušičom. Nechceli by ste zabiť náladu zaslaním nesprávnej správy, však? Riešenie je opäť jednoduché. Predtým, ako zažijete akúkoľvek formu predčasného vzrušenia, prečítajte si, čo ste napísali pred odoslaním.
Krok 3: Súhlas je kritický
Áno, chápeme to. Ste v horúcom novom vzťahu a nemôžete udržať ruku od seba. A zatiaľ čo sexting cez deň môže slúžiť na podnietenie vášne, keď sa vrátite domov, existuje veľká šanca, že váš partner by sa mohol nachádzať v situácii, keď sa nemravné písanie môže považovať za nevhodné. Preto odkladajte zasielanie fotiek! Počkajte, kým o to váš partner požiada.čtení sms.jpg
 
Niet pochýb o tom, že sexting na začiatku každého nového vzťahu nekontrolovateľne rastie. Keď sa však vy a váš partner priblíži a spríjemní vám vo vašich úlohách a vzťahov, má sklon strácať paru. Aj keď je ľahké zanedbať malé veci, ako je romantika a vášeň, aby ste sa vyhli rutine, najmä pokiaľ ide o fyzickú intimitu, nesmiete zabudnúť na podceňovanú silu flirtovania.