Rubriky
Nakupovanie

Odber e-mailových noviniek cez newsletter

Moderné technológie a inovácie v oblasti internetu umožnili pre internetové obchody získať množstvo benefitov. Spoločne s internetom sa vzájomne neustále vyvíja aj digitálny marketing a nové nástroje podpory predaja, ktoré obchodníci využívajú. Vrátane klasických podporných nástrojov, ako sú rôzne cenové akcie, zľavy, výpredaje alebo súťaže, ktoré boli pre zákazníkov vystavené na očiach priamo v predajniach daných obchodov alebo doručené do ich poštových schránok sa dnes takéto podporné činnosti využívajú často aj na internete. Jedným z najrozšírenejších internetových nástrojov, ktoré v súčasnosti patria už neodmysliteľne k rôznym podnikom a módnym spoločnostiam či iným e-shopom jednoznačne patria sociálne siete.

odber cez newsletter

Cez sociálne siete dokáže spoločnosť nájsť svoje publikum, ktoré pozostáva z verných i potenciálnych zákazníkov, komunikovať s nimi a oboznamovať ich o novinkách, zaujímavých akciách, súťažiach a kódoch na uplatnenie zľavy. Vrátane klasických sociálnych sietí, ako je Facebook alebo Instagram je stále pomerne často využívaným nástrojom na komunikáciu so zákazníkmi aj e-mail. Mnoho spoločností využíva e-mailovú komunikáciu na riešenie reklamácií, odpovedanie na prípadné otázky a hlavne na odoslanie newslettrov. K tomu, aby však spoločnosť mohla niekomu odoslať svoj newsletter, musí daná osoba najprv dať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

doručený e-mail

Toto je dôležité splniť, pretože v inom prípade osobné a citlivé údaje človeka nemôžu byť zneužívané bez jeho vysloveného súhlasu. Newsletter je možné začať odoberať prostredníctvom vyplnenia prihlasovacieho formulára na jeho odber, kde uvediete svoju e-mailovú kontaktnú adresu. Takýto formulár máva väčšina e-shopov zverejnených niekde na svojej stránke a zväčša cez jeho odber ponúkajú aj zľavu na prvý nákup. Cez odber newslettru vám následne bude internetový predajca zasielať pravidelné upozornenia na aktuálne prebiehajúca zľavy, akcie, výpredaje a súťaže. V prípade, že sa rozhodnete, že odber e-mailových noviniek už nechcete dostávať, môžete ho jednoducho neskôr zrušiť.

Rubriky
Nakupovanie

Posteľový rošt Duostar

Ak započujete názov Duostar KOMBI P, vedzte, že neide o nič iné ako o posteľový rošt. Pohodlný, ničím nerušený a zdravý spánok je alfou a omegou pre začiatok nového dňa. Zaistite si psychickú pohodu a uložte sa do pohodlnej postele, ktorej kvalitu zaručí vhodný posteľový rošt. Duostar KOMBI P Segum.sk predstavuje súhrn jednotlivých informácií o tomto produkte, ktoré nájdete s príslušnou fotodokumentáciou práve na našej internetovej stránke. Kupujete novú posteľ a kladiete dôraz na kvalitu, ktorá vám zaručí príjemný pocit z dobrého spánku?

posteľový rošt

Zamerajte sa aj na posteľový rošt. Duostar KOMBI P posteľový rošt pozostáva z bočného výklopu, ktorý umožňuje prístup do úložného priestoru. Takže aj z tohto dôvodu je vhodnou voľbou pre tých, ktorý nedisponujú veľkou rozlohou obytného priestoru a každý úložný priestor je pre nich značným plusom. Do úložných priestorov sa dostanete pomocou použitia textilnej úchytky. Tento posteľový rošt sa vyznačuje množstvom výhod, výrobcovia si pri jeho výrobe dali záležať. Je vytvorený tak, aby nevytváral značný tlak a umožňoval pohodlný spánok. Takže ráno sa nemusíte obávať bolesti ramien, chrbta, svalov. Nemusíte vstávať ako dolámaní. Práve naopak, vo forme, s dobrým pocitom, fit a s úsmevom na tvári. Aj takto môžu vyzerať vaše rána.

všetko pre pohodlný spánok

Duostar KOMBI P sa vyznačuje piatimi anatomickými zónami, ktoré podporujú správne rozloženie váhy tela. Pozostáva aj zo stredového popruhu, ktorý spevňuje celý posteľový rošt a zabezpečuje jeho stabilitu. Fólia, ktorou sú opatrené lamely, zabraňuje zachytávaniu prachu a vlhkosti z matraca, čo predstavuje značnú výhodu pre alergikov. Nenechajte si ujsť príležitosť zaobstarania si tohto ideálneho produktu, ktorou Duostar KOMBI P je. Predstavuje novinku na trhu. Dostanete ho v štandardných rozmeroch, aj keď je možné na základe vašej požiadavky dodať ho aj vo väčších neštandardných rozmeroch.

Rubriky
Nakupovanie

Prepravky a debničky do skladov a pre zásobovanie

Debničky a prepravky si môžeme všimnúť takmer v každom obchode s potravinami, kde sa v nich na predajnej ploche umiestňujú rôzne druhy ovocia či zeleniny, ale aj nápoje v sklenených fľašiach. Najmä pri ťažších produktoch, ako sú práve sklenené fľaše, slúžia prepravky k tomu, aby sa s nimi pracovníkom daného maloobchodu a zákazníkom pri nákupe lepšie manipulovalo. Takéto debničky a prepravky sa využívajú však už priamo v skladoch a továrňach, kde rovnako slúžia na uľahčenie narábania so zásobami ovocia, zeleniny, nápojov a iných druhov potravinových produktov. Vrátane potravinárskej výroby a priemyslu majú prepravky využitie aj v mnohých ďalších výrobných a produkčných odvetviach. Skvele sa hodia napríklad v poľnohospodárstve, kde sa do nich umiestňujú rôzne vypestované plodiny. Okrem toho sa používajú napríklad aj v automobilovom priemysle, kde sa využívajú na prepravu rozličných súčiastok alebo výrobných dielov. Vďaka ich univerzálnosti, sa avšak dajú prepravky a debničky použiť na mnohé účely.

nápojová prepravka

Viaceré typy rozmerov umožňujú prevoz menšieho i väčšieho druhu obsahu či produktov. Niektoré druhy prepraviek sú taktiež špeciálne upravené pre konkrétny produkt. Príkladom sú sklenené nápoje, ako fľaškové pivo, ktorého debničky majú tvar prispôsobený presne na prepravovanie fliaš. Nápojové fľaše sa potom môžu bezpečné prepravovať bez rizika ich možného rozbitia alebo iného poškodenia.

plastové prepravky

Prepravky dokážu zároveň uniesť aj vyššiu mieru zaťaženia, pretože vďaka pevnému plastovému materiálu sú dostatočne odolné. Veľmi výhodné môžu byť práve skladacie prepravky Schoeller Allibert a debničky, ktoré sa nie len, že dajú po naložení na seba naskladať, ale rovnako je možné ich rozložiť aj prázdne. V prázdnom stave sa dajú prepravky zložiť na ešte užšie, takže bude ušetrené množstvo priestoru, ktorý by bol inak zbytočne minutý rozloženými prázdnymi debničkami. Vrátane šetrnosti voči prepravným nákladom sú moderné prepravky taktiež šetrné aj voči životnému prostrediu. Vyrábané sú totiž to z recyklovateľného plastu, ktorý sa po opotrebovanom stave použije na výrobu nových prepravných debničiek.

Rubriky
Nakupovanie

Prečo sú LED reflektory lepšia voľba než iné reflektory?

Ak uvažujete nad zakúpením svetelného reflektoru a neviete si vybrať, aký typ presne zvoliť, nasledujúce porovnanie vám možno pomôže s výberom. V tomto porovnaní sa vás pokúsime presvedčiť, prečo by ste si mali zvoliť spomedzi iných druhov reflektorov práve LED reflektor LED produkt. Pokiaľ ide o reflektorové osvetlenie, najčastejšie sa na trhu môžeme stretnúť buď s halogénovými reflektormi, alebo s tými s technológiou LED. Z toho dôvodu sa budeme zameriavať primárne na odlišnosť týchto dvoch druhov osvetlenia. Základný rozdiel, ktorý je možné si pri používaní LED reflektorov všimnúť, je ich obrovská výdrž životnosti, ktorú halogénové a ani iné reflektory nedosahujú.

vonkajší LED reflektor

Ďalšou odlišnosťou, ktorá je typická práve pre LED svetlá, je veľmi dobrá a naozaj výrazná intenzita svietenia. LED svetlá sú dokonca výhodnejšie aj kvôli ich zloženiu, pretože neobsahujú žiadne nebezpečné ani škodlivé látky, ktoré by mohli ohrozovať životné prostredie či zdravie ľudí. Za výhodné môžeme považovať aj šetrenie energetických nákladov, ktoré si môžete všimnúť napríklad pri ročnom porovnaní energií.

LED reflektor

Keďže LED svetlá sú známe svojou odolnosťou voči vonkajším podmienkam, počasiu a iným vplyvom, je možné ich využiť na osvetlenie nie len vnútorných priestorov, ale rovnako aj exteriéru. Navyše LED reflektor dokáže svetlom zabrať a osvetliť pomerne veľkú plochu, takže nebude nutné inštalovať viac svetiel. Takýmto spôsobom svetlo dočiahne aj do tmavých zákutí, prípadne je možné vrátane inštalácie reflektoru priamo na budovu, garáž či strechu, zohnať aj prenosné typy. Prenosným reflektorom si môžete následne posvietiť presne tam, kde potrebujete a určite ich ocení každý domáci kutil alebo majster. V prípade, že vás nepresvedčili všetky spomenuté benefity, možno vás zaujmú široké farebné možnosti LED reflektorov od bielej až po rôzne farby dúhy. Tieto farby je možné potom prepínať aj spolu s rôznymi svetelnými režimami, prostredníctvom ovládača z väčšej vzdialenosti.

Rubriky
Nakupovanie

Obálka, v ktorej bude váš tovar chránený

Dlhé rady na pobočke pošty nie sú ani zďaleka to najhoršie. Na to, aby ste svoj balík mohli odoslať, musí byť vhodne zabalený. Na zabalenie potrebujete obálku alebo krabicu. Problém nastáva, pokiaľ posielate balík s krehkým obsahom. Samozrejme, môžete si ho poistiť a v prípade poškodenia sa vám peniaze preplatia. To však nie je riešenie. Musíte vynaložiť aj opatrenia, aby pri normálnej preprave k rozbitiu alebo zničeniu nedošlo. Na to vám poslúži bublinková fólia. Ide o fóliu so vzduchovými vankúšikmi, do ktorej sa balí tovar.

obálka

Vďaka vzduchu fólia tlmí nárazy zabaleného tovaru. Vy sa tak nemusíte báť rozbitia či poškodenia obsahu balíka. Dnes je zabalenie takéhoto vzácneho tovaru ešte jednoduchšie. Poslúži vám na to bublinková obálka. Bublinková obálka je klasická obálka, ktorá má na vnútornej strane nalepenú bublinkovú fóliu. Nemusíte tak riešiť obaľovanie tovaru a následné balenie. Stačí produkt vložiť do obálky a zalepiť ako v prípade bežného odosielanie pošty. Do bublinkovej obálky zabalíte aj väčší produkt.

obálka

Navštívte stránku 2packsk.sk a pozrite si ponuku ponúkaných bublinkových obálok. Môžete si vybrať z množstva rozmerov, ktorý bude pre vás ten najvhodnejší. Vďaka nepriehľadnému materiálu bude váš obsah chránený a neuvidí ho žiadna tretia osoba. Bublinková obálka spĺňa všetky požiadavky na odosielanie pošty. Môžete ju použiť ako na národnú prepravu tak aj v prípade odosielania balíka do zahraničia. Pokiaľ ste originálny a klasické biele obálky nie sú pre vás to pravé, v ponuke na 2packsk.sk nájdete aj iné zaujímavé designy. Matná čierna bublinková obálka či s holografickým dizajnom si nájde priaznivcov určite aj medzi vami. Vaša zásielka môže byť tiež bezpečne zabalená rýchlo a jednoducho pomocou modernej bublinkovej obálky. Stačí len navštíviť stránku 2packsk.sk.

Rubriky
Nakupovanie

Šiltovka vo vašom šatníku

Nosia sa už dve storočia a stále naberajú na svojej originalite, nezameniteľnosti a štýle. Áno, hovoríme o šiltovkách. Aj vám napadajú pri slove šiltovka výrazy ako extravagantnosť, štýl, dokonalý outfit? To nasvedčuje tomu, že ste na správnej ceste k vlastnému vyjadreniu a prejaveniu sa a to aj prostredníctvom oblečenia a doplnkov. Nedávate už dôležitosť frázam a vyjadreniam o tom, čo sa patrí a čo nie? Čo sa ma s čím kombinovať a čo je jednoducho neprípustné? Aj v tomto prípade je nami vytvorená ponuka širokej škály kvalitných produktov práve pre vás. Neváhajte si z nej vybrať ešte dnes. Obohaťte svoj šatník o nové doplnky vo forme šiltoviek a vytvorte od základu nové štýly a outfity. Niečo, čo tu ešte nebolo. Nebojte sa kombinovať farby a vzory podľa vašej intuície, pocitov a na základe vášho momentálneho naladenia. Budete pôsobiť autenticky, pravdivo a to, čím skutočne ste, budete vyžarovať aj do vášho okolia. Dovoľte si šíriť pozitívne naladenie sa a pozitívne myšlienky aj v náročných obdobiach.

šiltovky pre deti

Šiltovka https://trenchtown.sk/kategoria-produktu/siltovky/ predstavuje kompletný prehľad detských, dámskych a pánskych šiltoviek. Samostatnú skupinu tvoria takzvané uni šiltovky, vhodné ako pre dámy, tak aj pre pánov. Nezabúdajte, že budú hitom aj tento rok. Také, aké chcete, aké si vyberiete, v akých sa budete cítiť ako doma. Módni návrhári ich využívajú vo svojich módnych prehliadkach a potvrdzujú, že ich obľuba sa nekončí a pretrváva naďalej, dokonca vo väčšom rozmere ako kedykoľvek predtým.

buď sexi so šiltovkou

Ani vám nechýba odvaha, máte chuť experimentovať a nebojíte sa nových výziev a hitov v obliekaní? Nezabudnite na šiltovku, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou šatníka, využiteľná v každom ročnom období a tak trendy a jedinečná. V neposlednom rade sa hovorí aj o praktických vlastnostiach šiltoviek v každom ročnom období, o ich ochrannej funkcii a zaručení pocitu bezpečia a istoty. Neváhajte spolu s nami vytvoriť váš nový look, či už chcete pôsobiť jemne, nenápadne alebo naopak výrazne a vyzývavo. Siahnite po strihoch, farbách a vzoroch, ktoré podporia vaše zámery a vytvoríte nimi konečný outfit, s ktorým budete spokojní.

Rubriky
Nakupovanie

Dokonalá druhá koža-kožené legíny

Každá z nás chce vždy vyzerať dobre a sexi. Nie vždy len pre svoje okolie ale aj pre svoj dobrý pocit. Chceme sa cítiť vo,,svojej koži,,. A preto tu je pre Vás milé dámy a slečny, ponuka, ktorá Vám s týmto pomôže a podčiarkne nie len Váš dobrý pocit. Krásne lesklé legíny z EKO kože, ktoré Vám zaručene padnú ako druhá koža.

pohodlné oblečenie

Hodia sa krásne na postavu, vytvarujú ju a obopnú presne na tých miestach, kde je to potrebné. Legíny z EKO kože sú super moderným kúskom do Vášho šatníka. Evokujú a provokujú zároveň, priam sami na Vás volajú, aby ste si ich obliekli. Sú perfektne kombinovateľné s každým kúskom oblečenia, či už je to len ležérne voľné tričko, alebo krásna elegantná blúzka. Taktiež nezabúdajme ani na obuv, kde k týmto legínam perfektne sadnú jednoduché tenisky, botasky, čižmičky ale rovnako aj vysoké sexi čižmy a v neposlednom rade samozrejme aj krásne topánky na vysokých opätkoch. A keď už sme pri kombinovaní taktiež spomeňme trebárs rôzne iné doplnky, šperky, pokrývky hlavy ale aj iné ako sú kabelky a rôzne iné,,maličkosti,,.

sme v tom dvaja

K týmto legínam dopasujete všetko. Je už len na Vás s čím si tieto úžasné legíny skombinujete. Či chcete byť anjel odetý v koži a elegancii alebo divoká šelma s rebéliou v duši. Každopádne tieto legíny čakajú na Vás. Môžete si vyberať ozaj z kvalitných kúskov a užívať si,,svoju druhú kožu,,. Legíny sú vyrábané s vysokým pásom, preto perfektne držia na postave, dokonale ju obopnú a vytvarujú. Dostupné veľkosti legín sú sústredené na štíhle ale aj plnšie postavy, na tie samozrejme,,mi,, nezabúdame. Veď každá žena je krásna a preto neváhajte ani vy, plnoštíhle krásky a nájdite si tú,,svoju druhú kožu,,. Veľkosti sú v ponuke od XS/34 až po XL/42. Legíny sú ponúkané taktiež vo farebnej variácii lesklá čierna, modrá matná a čierna matná. Všetky v poprednej značke YASTRABI. Sú dostatočne pevné a kvalitné a vy sa v nich budete určite cítiť perfektne.

Rubriky
Nakupovanie

Striebro na šperkoch

Žena je nežné, romantické stvorenie. Dokazuje to náš hlas, naše vystupovanie aj stavba tela. Aj keď vplyvom sociálnych médií sa niekedy snažíme o niečo nové, originálne a od vzoru ženskosti upúšťame, nemali by sme zabúdať na to kto sme. Vzor ženskosti Coco Chanel je ikona vo svete žien. Upravený vzhľad, čisté línie, nežné šperky.

strieborné kruhy

Ak máte módne cítenie a v tomto svete viete aj plávať, určite ste si všimli, že práve šperky sú plnohodnotným doplnok každého outfitu. Vhoden zvolený šperk dokáže oslniť viac ako samotné oblečenie. Množstvo žien sa zrieka šperkov kvôli vysokej cene. Nikto netvrdí, že pekné šperky musia byť od najlepších módnych návrhárov. Výhodou dnešnej doby je možnosť zakúpenia bižutérie, ktorá je často krát na nepoznanie od drahých modelov.

strieborné náušnice

Nevýhodou bižutérie je zdravotná závadnosť, ktorú materiál spôsobuje na ľudskom tele. Mnoho žien odmieta náušnice z bižutérie vzhľadom na problémy, ktoré im na uchu spôsobujú. Veľmi dobrou alternatívou je striebro. Striebro je kvalitný materiál a svoj vzhľad nemení ani po čase. Náušnice sú doplnok, ktorý nosíme najčastejšie. Nezavadzajú, neprážajú nám pri činnostiach a v podstate o nich ani nevieme. A pritom dokážu zázraky. Náušnice sú skvelý spôsob ako upútať na svoju tvár. Trblietavé, strieborné náušnice dokážu pritiahnuť oči verejnosti. Výber náušnic ale nie je jednoduchý. Správnu dĺžku a tvar by ste mali voliť aj vzhľadom na typ tváre. No klasika ako malé napichovačky a veľké kruhy pristanú každej žene. Či už hľadáte kúsok na dlhodobé, každodenné nosenie alebo ste sa rozhodli pre strieborné náušnice na významnú spoločenskú akciu, nikdy to nebude krok vedľa. Lacné strieborné náušnice majú svoje miesto v každej šperkovnici, preto ak takýto kúsok ešte nevlastníte, mali by ste to čím skôr napraviť a aspoň jeden pár si zaobstarať.

Rubriky
Nakupovanie

Matrac si vyberiete rýchlo aj v e-shope.

Ak ste sa rozhodli vymeniť svoj starý matrac z akýchkoľvek dôvodov, je vaše rozhodnutie určite správne. Aj matrac, ktorý nejaví viditeľné známky opotrebenia, by sme mali po siedmych rokoch meniť, keďže je určite plný roztočov a prachu, ktoré voľným okom nevidíme. No vplyv týchto častých alergénov na naše zdravie je dokázateľne nevhodný, takže nie je na mieste čakať na prvé prejavy alergických reakcií alebo rôznych chorôb.

matrac

Náš nový matrac môžeme vyberať buď priamo v nejakej kamennej predajni alebo dnes už pohodlne aj z nášho domova prostredníctvom rôznych e-shopov. V predajni sa môžeme spoliehať na rady školeného predajcu, na internete sme odkázaní na informácie na stránke, kde matrac vyberáme. Takže ak ste sa rozhodli vyberať matrac na internete, potrebujete aspoň základné informácie a parametre, na základe ktorých sa budete orientovať a rozhodovať pri svojom výbere.

e-shop košík

Pri svojom výbere by ste sa mali zamerať na kvalitné stránky, ktoré ponúkajú značkové overené matrace. Tu patrí slovenský výrobca matracov SEGUM, ktorý sa venuje výrobe matracov a postelí od roku 1992. Skúsenosti a garancie kvality tohto výrobcu matracov sú zárukou, že váš matrac bude naozaj kvalitný a dlhé roky bude plnohodnotne plniť svoju funkciu. Aj tento výrobca na svojom e-shope ponúka rôzne typy matracov, ktoré sa delia najmä na pružinové a taštičkové. Ak je vašou prioritou cena nového matraca, tak si jednoducho odkliknete požadovanú cenovú kategóriu, takže sa vám zobrazia iba matrace tejto kategórie. No ak aj plánujete matrace napr. do 200 eur, odporúčame vám si prezrieť aj iné matrace. Prípadne sa niekedy oplatí trochu počkať na výhodnú akciovú ponuku, a tak získate matrac vyššej cenovej kategórie za super výhodnú cenu. Vybraný matrac vložíte v e-shope do košíka Segum, kde vyberiete spôsob platby a spôsob doručenia. A pri bežných rozmeroch je vám na druhý deň expedovaný matrac priamo na vašu adresu.

Rubriky
Nakupovanie

Sklo v kombinácii s hliníkom zaistí kvalitnú konštrukciu

Architektúra súčasnosti je v znamení využívania moderných technológií a vytvárania stavieb, ktoré tieto vymoženosti dokonalo zúžitkujú. Stavby sa realizujú na základe najnovších poznatkov vedy a výskumu, ktoré sa sústreďujú na vývoj stále nových materiálov, pokrokových metód a špecifikácií pri ich využití. Pri návrhoch komerčných stavieb projektanti dnes najčastejšie siahajú po fasádnych systémoch z hliníka a skla.

Moderné poňatie architektúry

Banky, hotely, administratíva, obchodné priestory, autosalóny či športové haly sú len malou časťou budov, ktoré „sa balia“ do presklenej hliníkovej fasády. Ide o konštrukciu, ktorá dokáže vytvoriť aj strešné a priestorové presklenie so zabezpečením presvetlenia interiérov, čím sa dokáže vytvoriť dostatok priaznivého prostredia a vhodných podmienok pre pohodlné používanie užívateľmi. Obľúbenosť hliníkovej fasády je založená na tom, že ide o perfektný nástroj na realizáciu odvážnej architektúry, a preto ju milujú architekti aj projektanti.

Hliníková fasáda je konštrukcia, ktorá je vhodná pre celkom nové stavby, ale aj na rekonštrukcie už stojacich budov. Vynikajú moderným a nadčasovým dizajnom, majú dlhú životnosť, sú veľmi kvalitné, spĺňajú požiadavky na dokonalú izoláciu, šetria energiu a nepotrebujú nákladnú a náročnú údržbu. Môžeme povedať, že sú komfortné. Najpopulárnejšie systémy sú hlinikove fasady charakterizované ako priečkové a stĺpikové konštrukcie, ale tiež modulové a štrukturálne. Na trhu tieto systémy ponúka napríklad spoločnosť ALUPROF. Ich výrobky a realizácie nájdeme na celom svete, vyznačujú sa kvalitou, prepracovanými detailmi a pestrou ponukou štýlov, farebných a dizajnových riešení.

Hliník a sklo nikdy nesklamú

Najnovšia konštrukcia, ktorá spĺňa požiadavky na vysokú tepelnú izoláciu, je MB-SR50 HI. Ide o typ konštrukcie systému stĺp -priečka a súčiniteľ prestupu tepla je 0,85-1,23w/m2K, závisí však na type použitých profilov a výplní. Spomínaná vysoká schopnosť tepelnej izolácie je zabezpečená kvalitnými tesneniami než boli tie, ktoré sa používali pri predchádzajúcich systémoch, a tiež má na tom zásluhu neprerušený tepelný izlolátor HPVC na izolátore PE s nízkym súčiniteľom lambda (prestup tepla). Okrem spomínaných vlastností táto konštrukcia výborne tesní, a tým odoláva infiltrácii vody a vzduchu. Systém je možné zaskliť aj trojsklom a jeho hrúbka je možná v rozsahu 26 až 44mm, pričom odolá aj vetru až do 2400Pa.