Firmy na predaj sú umiestnené do prehľadnej databázy spoločností určených na predaj. Nájdete tam detailný popis jednotlivých spoločností, údaje a informácie o nich ako aj o ich pôsobení a zameraní. Ak by vás predsa zaujímalo ešte niečo navyše, máte nezodpovedané otázky a určité nejasnosti, neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme.

podnikanie

Firmy na predaj https://ezmluva.sk/predaj-s-r-o je aktuálna internetová stránka, kde okrem kontaktných údajov, ponúkaných služieb, nájdete množstvo zozbieraných poznatkov zo sveta biznisu, z oblasti podnikania, na ktoré sa zameriavame. V danej oblasti ponúkame poradenstvo či už pred samotnou kúpou spoločností alebo po, kde vám pomôžeme s riešením otázky daní a účtovníctva. Našim zámerom je, aby vaše podnikanie nadobudlo ten správny štart a smer a aby sa rozvíjalo príznačným tempom so smerovaní k zisku, rastu, ekonomickému pohybu. Takýmto nastavením sa správne rozbehnete v poskytovaní vašich produktov a služieb s cieľom celkovej prosperity a blahobytu, ktoré úspešné podnikanie prináša.

poradenstvo v podnikaní

Čo sa týka samotných firiem na predaj, nájdete tu ready made spoločnosti, ktoré sú ako to vyplýva z ich samotného názvu, pripravené. Pripravené na predaj, pre vás, na vaše podnikanie. Keďže nikdy nevykonávali podnikateľskú činnosť, sú bez histórie a aj takýmto spôsobom sú označované. Ak nás oslovíte, máte zakladanie spoločnosti vyriešené. Ako? Tak, že potrebnú odvedenú prácu, ktorá predchádza samotnému zápisu spoločnosti do Obchodného registra, odvedieme za vás. Vy už len čakáte na deň D, kedy sa spoločnosť stane vašou a vy môžete rozbehnúť podnikateľské aktivity, ktoré ste si stanovili za predmet alebo predmety podnikania a naplno sa im venovať. Druhou skupinou spoločností sú spoločnosti s históriou. Aké to sú? Také, ktoré už podnikali, prestali a sú pripravené na predaj. Pripravené bez pohľadávok a záväzkov po vykonaní účtovnej závierky. So svojou značkou, menom na trhu, know how, klientelou a množstvom ďalších výhod.

Mohlo by se vám také líbit: