Či už zažívate vzrušenie z novej lásky, alebo sa snažíte pridať nejaké korenie do dlhodobého vzťahu, niet pochýb o tom, že flirtovanie je dôležitý spôsob, ako pomôcť udržať túto iskru nažive a udržať vzťah zaujímavý. Je však dôležité porozumieť načasovaniu, tónu a príliš veľkému počtu. Náš jednoduchý sprievodca vám pomôže. Ak sa chcete dozvedieť viac, čítajte ďalej.mobil.jpg
Krok 1: Buďte kreatívni
Toto je samozrejmé, ale ak niekoho len spoznávate a vy sa s nimi rozhodnete zdieľať nezbednú fotografiu, najmä počas koketného žartovania, existuje 99% šanca, že ukážete viac, ako chcete. Ale viete, čo to znamená, že? Musíte vyzerať čo najlepšie. To znamená, že je to veľké nie, ak musíte použiť photoshop , aby ste vyzerali tenšie, alebo aby ste urobili tie absolútne nie sexy kačice s tvárou, ktoré nakoniec spôsobia, že vyzeráte, akoby ste práve mali mŕtvicu. Áno, viete o čom hovoríme!
Krok 2: Dôkaz prečítaný
Technológia určite život značne uľahčila. Predpokladáme, že kontrola pravopisu sa postará o všetky chyby a chyby pri odosielaní textov, e-mailov a všetkého medzi tým. Predstavte si však, že ste uprostred dosť intenzívneho a horúceho rozhovoru, a keď sa chystáte viesť konverzáciu úplne novej sexy úrovne, obávaná automatická korekcia prichádza a stáva sa rušičom. Nechceli by ste zabiť náladu zaslaním nesprávnej správy, však? Riešenie je opäť jednoduché. Predtým, ako zažijete akúkoľvek formu predčasného vzrušenia, prečítajte si, čo ste napísali pred odoslaním.
Krok 3: Súhlas je kritický
Áno, chápeme to. Ste v horúcom novom vzťahu a nemôžete udržať ruku od seba. A zatiaľ čo sexting cez deň môže slúžiť na podnietenie vášne, keď sa vrátite domov, existuje veľká šanca, že váš partner by sa mohol nachádzať v situácii, keď sa nemravné písanie môže považovať za nevhodné. Preto odkladajte zasielanie fotiek! Počkajte, kým o to váš partner požiada.čtení sms.jpg
 
Niet pochýb o tom, že sexting na začiatku každého nového vzťahu nekontrolovateľne rastie. Keď sa však vy a váš partner priblíži a spríjemní vám vo vašich úlohách a vzťahov, má sklon strácať paru. Aj keď je ľahké zanedbať malé veci, ako je romantika a vášeň, aby ste sa vyhli rutine, najmä pokiaľ ide o fyzickú intimitu, nesmiete zabudnúť na podceňovanú silu flirtovania.

Mohlo by se vám také líbit: