Žijeme vo svete plnom zaužívaných stereotypov. Nech sa pozrieme kamkoľvek, vidíme ich skutočne všade. Na každom jednom rohu máme plno stereotypov, ktoré nás proste bombardujú. Aj keď si myslíme, že nie sme ich obeťami, často sa nimi stávame už len preto, že sa s niektorými z nich stotožňujeme. Ženy sú naozaj veľkou obeťou, čo sa týka stereotypov. Jedným z tých najzaužívanejších je, že by sme mali v prvom rade myslieť na to, že jedného dňa budeme matky. Nemali by sme sa sústrediť na kariéru, pretože nech sa deje čokoľvek, raz predsa len aj tak porodíme a nezáleží na tom, kedy to bude. Takže, čo si o tom myslíte vy? Nemáte pocit, že je to trochu hlúpe?

spor
 
V dnešnej dobe sa často stretávame s tým, že ženy po deťoch vôbec netúžia.
 
Mnohé z nás sú po dvadsaťpäťke priam otrávené z toho, že sa ich každý pýta, kedy budú mať deti. Málokomu napadne, že možno po deťoch vôbec netúžia, no nie? Každý si naopak myslí, že by to mohlo byť niečo, na čo sa môžu spoľahnúť. Žena bude mať deti, bude pokračovateľkou ďalšej generácie a takto to jednoducho bude, nech sa deje čokoľvek. Asi je jasné, že mnohé ženy chcú skôr robiť kariéru, ako mať deti.

holka
 
Bude každá žena raz ľutovať, že nemala deti?
 
Je jasné, že sa môže stať, že jedného dňa oľutujete, že ste nikdy nemali deti. Možno sa na deti necítite v dvadsaťpäťke, ale o desať rokov to tak cítiť budete. Názory sa predsa môžu meniť, no nemáme pravdu? Napriek tomu musíte uznať, že sa často stáva hlavne to, že sú s tým proste zmierené a nečakajú, že raz budú musieť vychovávať ďalšiu generáciu a starať sa o ne a neskôr aj o vnúčatá. Niektoré ženy to tak jednoducho cítia a nevidia dôvod, prečo by to mali meniť. Verte tomu, že neexistuje dôvod, prečo by mali byť tieto ženy odsúdené. Sú jednoducho svoje, tak čo? Ak chcete deti, majte ich. A ak nie, tak ich nemajte. Až také jednoduché to je.

Mohlo by se vám také líbit: