V tomto článku sme sa rozhodli zaoberať životným štýlom, ktorý sa nie len na Slovensku ale aj vo svete rozširuje neuveriteľnou rýchlosťou. Ide o trend zlatokopiek, ktorý sa v poslednej dobe rozrástol natoľko, že je považovaný za úplne bežnú súčasť živote.
černý  klobouk
Vieme že sú medzi nami, niekedy ich dokonca vieme priamo menovať ale nie je to predsa naša starosť. Fenomén tejto zvláštnej doby, ktorý sa považuje dokonca za prirodzený najmä pri krásnych ženách však nie je tak celkom v poriadku. Je predsa faktom, že mnoho z nich sa stalo krásnych až po kile makeupu a plastike. Okrem iného, bohužiaľ tieto ženy hoci sú krásne v hlave toho zvyčajne veľmi veľa nemajú. Ktorá  rozumná žena by to spravila pre peniaze? Tieto novodobé ženy s cieľom nájsť si bohatého sponzora pre svoje kávičky, výletíky a oblečenia sú už tak zvyčajným javom, že ich spoločnosť vníma ako samozrejmosť.
milenecký pár 
Bohatstvo, konkrétnejšie moc a peniaze boli vždy pre mnoho žien priamo príťažlivé. Preto sa im už v minulosti ženy klaňali a uznávali ich práve pre tieto hodnoty, pre majetok a nejakú pomyselnú auru bohatstva. Hoci sa časy zmenili, niektoré veci zostali takmer nezmenené. Tento trend je u niektorých žien stále aktuálny. Novodobé, tak ako aj tie predtým zlatokopky túžia po peniazoch svojej vyhliadnutej obeti. Nezaujíma ich, či daný muž už má svoju rodinu, či sa tým ponížia ani nič iné. Ich obeť nemusí byť žiaden dokonalý princ, úplne stačí aby mal drahého koňa. Aj takto stručne sa dá popísať životný štýl, ktorý tieto ženy vedú. Stretávame sa s ním dennodenne a neveriacky len krútime hlavou.
 
Zlatokopky sa považujú tiež za jednoduchý odraz dnešnej doby. Rozoznáte ich okamžite – sú to mladé a pekné ženy, ktoré sa veľmi starajú o svoj zovňajšok aby tak upútali svojho boháča. Samozrejme im nechýba v tele botox, silikón, odtieň zo solária udržiavaný celoročne. Hoci nie je pekné škatuľkovať, no je evidentne jasné že takéto slečny zlatokopkami už sú alebo sa nimi čoskoro stanú. Táto kategória slečien nemá nič spoločné so skutočnými ženami, ktoré si vážia samé seba. Tieto slečny v snahe zaujať toho svojho bohatého vyvoleného, sa skôr či neskôr začnú na seba neuveriteľne podobať. Tieto cieľavedomé umelé figuríny sú už dnes nejakou bežnou súčasťou spoločenského života a života bohatých. Pomaly sme ich začali akceptovať avšak sme ich zaradili do akejsi osobitnej skupiny.

Mohlo by se vám také líbit: