Reštaurácia Gurmánsky dvor v bratislavskom Ružinove ponúka každý deň chutné obedové menu s rozvozom až k vašim dverám za ceny, ktoré nezruinujú váš rodinný rozpočet. Doprajte si kvalitné jedlo bez starostí domov či do práce a vyskúšajte donáškovú službu Gurmánskeho dvora ešte dnes.

denné menu

Či už ste milovníkom klasickej kuchyne, alebo si radi pochutnáte na netradičných špecialitách, v ponuke Gurmánskeho dvora nájdete vždy skvelý výber. Každý týždeň nové obedové menu s chutnými jedlami, z ktorých si vyberie každý.

V obedovom menu nájdete vždy dva druhy polievok, pričom jedna z nich je klasický vývar. V rámci druhého chodu potom môžete vyberať z troch druhov jedál, jedno z nich je bezmäsité a tak si vyberú aj ľudia, ktorí sa stravujú vegetariánskym spôsobom. Pochutnajte si napríklad na klasických bryndzových haluškách s oravskou slaninou, kuracích prírodných plátkoch, francúzskych zemiakoch, či grilovanej rybe s prílohou. Na svoje si prídu aj milovníci múčnych a sladkých jedál, ktoré sa v jedálnom lístku Gurmánskeho dvora vyskytujú tiež. Makové šúľance, pirohy na sladko či chutné palacinky. Výber je len na vás.

Ak by vás aj napriek bohatej ponuke neoslovilo nič, stále máte možnosť výberu zo stálej ponuky minútiek. Tam nájdete overené klasiky ako vyprážaný rezeň so zemiakovou kašou a oblohou, vyprážaný syr s hranolkami a omáčkou, prírodné mäsové plátky s prílohou, soté či grilovaný encián s americkými zemiakmi a brusnicovou omáčkou.

grilovaný steak

Ceny sa pohybujú od 6,50 po 7,90 vrátane polievky podľa toho, ktoré jedlo si vyberiete. Využiť môžete aj donášku celého bratislavského Ružinova. Chutné obedové menu si tak môžete vychutnať aj v práci či v škole. Doprajte si kvalitnú a poctivú domácu stravu za výhodné ceny a ušetrite si prácu a čas s varením a prípravou jedla. Vyskúšajte obedové menu Gurmánsky dvor a uvidíte, že nebudete ľutovať.

Mohlo by se vám také líbit: