Milujete atmosféru krásnej farebnej jesene, sychravého počasia, kedy je najpríjemnejšie sa zabaliť doma do teplej deky a čítať si knižku? Máte radi pokoj, ktorý vyžaruje toto ročné obdobie? Alebo ste naopak fanúšikom zimnej nálady pri šálke vareného vína či punču? Milujete Vianoce a predvianočné posedenia s vašimi blízkymi u vás doma? Ak si odpovedáte na tieto otázky slovíčkami áno, v oboch prípadoch sa vám potom zíde domov vecička, ktorá by vám ešte spríjemnila túto útulnú a kľudnú atmosféru.

Hovoríme o kvalitných sviečkach, ktoré nesmú chýbať v žiadnej domácnosti bez ohľadu na ročné obdobie či preferencie. Sviečky predsa miluje každý z nás vďaka ich príjemnej vôni a už spomínanému upokojujúcemu účinku. Na trhu však existuje nespočetné množstvo sviečok, z ktorých si môžete vyberať.

sviecka ohen

Dnes vám chceme predstaviť sviečky menom Homestead Hyggestyl, ktoré sú všetky ručne odlievané. Ich obrovskou výhodou je, že neškodia životnému prostrediu a sú úplne ekologické. Znamená to teda, že vosk, z ktorého sú zložené je výhradne sójový. Okrem toho majú bavlnené knôty, takže neznečisťujú nijak našu planétu. Sviečky Homestead nájdete vo viacerých vôňach, medzi ktoré patrí bylinky a citrón, pomaranč a kvety, tymián a olivové lístky či kokos a jantár.

jesen sviecky

Z týchto prekrásnych vôní si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník, pretože voňajú naozaj skvele. Okrem jedinečných vôní majú aj krásny jednoduchý dizajn hodiaci sa do každej jednej domácnosti. Tieto sviečky majú 340 gramov a jedna z nich stojí 29,50 eur. Ide však o skvelú alternatívu ku klasickým sviečkam, ktoré majú bohužiaľ negatívny dopad na životné prostredie.

Ak aj vy milujete sviečky, zaujíma vás aj životné prostredie a v neposlednom rade si chcete užívať skvelé vône každý deň, potom sú sviečky Homestead určené práve pre vás. Neváhajte a rozhodne si zakúpte aspoň jednu!

Mohlo by se vám také líbit: