S malou kuchyňou prichádzajú veľké problémy.  Skutočnosť je taká že v malej kuchyni sa veľmi ťažko orientujete.
 
»          Kuchynské linky na mieru
V dnešnej dobe neexistuje kuchynská linka ktorá by sa nedala vyrobiť na mieru. Do malej. kuchyne  môžete použiť rohovú kuchynskú linku s väčšou pracovnou doskou.  Taktiež môže byť aj linka umiestená pozdĺž steny. Takto umiestnená linka potom vyzerá väčšia. Avšak hľadáte miesto aj na kuchynskej linke , nemusíte ju zaťažovať zbytočnými spotrebičmi. Využiť môžete aj skladacie úložné priestory kde si môžete dať všetko čo potrebujete.

kuchyňské potřeby

»          Obkladačky
Obkladačky by mali byť súčasťou každej kuchyne . Avšak nijak obzvlášť nezasahujú do priestoru kuchyne ale sadajú pestrosť ktorá má za úlohu zvýrazniť veľkosť kuchynskej linky.

»          Všade samé svetlá
Okrem klasický svietil môžete použiť aj bodové. Dokonale osvetlia kuchynskú linku a navyše si ich môžete jednoducho nasmerovať tam , kde práve potrebujete. Napríklad na pracovnú dosku , šporák , či umývadlo. Bodové svetlá vám dokážu urobiť ešte väčšiu optickejšiu kuchynskú linku.

»          Farby ktoré očaria
Môžete sa pohrať s farbami. V malej kuchyni dominujú skôr svetlé , bledé farby ktoré priťahujú svetlosť. Môžete využiť rôzne kombinácie bielej , zelenej modrej tyrkysovej alebo zelenej.

»          Stôl v malej kuchyni
Každá normálna rodina sa stravuje v kuchyni pri jedálenskom stole . Ale to môže byť problém.
Stôl sa nezmestí do kuchyne a musíte ho premiestniť do obývacej izby. Ale malý stôl na posedenie tam byť môže. May stôl rýchle stravovanie , alebo na kávu či čaj. Môžete využiť skladací stôl , či barový pult .

kuchyň

»          Spotrebiče
Na našom trhu mame niekoľko druhov spotrebičov ktoré ušporene ,stavané do vašej kuchyne. Taktiež môžete využiť aj druhú variantu že si kúpite celý set kuchyne. Čiže poviete aká je veľká vaša kuchyňa a podľa toho Vám dokážu nájsť kuchyňu podľa vašich predstáv , aj zo všetkým čo k tomu potrebujete. Či už šporák , mikrovlnky a podobne. 

Mohlo by se vám také líbit: