Babkin luster v obývačke, ktorý si pamätá ešte druhú svetovú by sa veľmi zle vynímal v krásnom novom príbytku. Ak ste podobný kúsok zdedili slušne odmietnite aj keď sa hovorí: „Darovanému koňovi na zuby nehľaď.“
Zariaďovanie novostavby môže byť ťažké kvôli tomu množstvu práce, ktoré samozrejme prinesie výsledky.
Holé biele steny pôsobia chladne, ale pre vás je to výhodou. Biela sa ľahšie premaľuje na žltú ako staré tapety no nie?

obývací pokoj

Trendy v osvetlení sú dnes naozaj skvosty, ktoré nesmú u nikoho chýbať. Dobrým osvetlením vdýchnete obydliu úplne iného ducha a možno sa nebudete musieť trápiť s doplnkami. Preplnená miestnosť môže pôsobiť staro a dnes je minimalizmus v kurze.

Obloženie v kúpeľni a na WC si pýta tlmené farby a vzory. Určite nie zelenú alebo oranžovú. Prirodzene doplnkom by mali byť bodové svetlá so senzorom. Uľahčia vám život a už si budúcnosť bez nich nebudete vedieť predstaviť.

koupelna

Drevené kuchynské linky tiež dávno upadli do zabudnutia. Stačí sa pozrieť do obchodu a nájdete farby od výmyslu sveta. Po ktorej vám srdce piští tú si môžete dopriať. Len prosím vás nie červenú ak máte zelenú stenu alebo podobné kombinácie, ktoré by pôsobili veľmi rušivo. Podľa veľkosti kuchyne by ste ju mohli doplniť napríklad o taký ostrovček. Viac miesta pri varení, jedení aj čítaní ranných novín so šálkou kávy v ruke.

ložnice

Spálňa je mojou obľúbenou miestnosťou, keby jej dekorovanie bolo na mne volila by som svetlé maslové farby a tmavšie hrubšie závesy. Lenže všetko je na vás a toto môžete pokladať za tip.
V obývačke šetrite priestorom a zbytočne ju neplňte nábytkom a dekoratívnymi predmetmi. Nechajte obývačku nech zanechá pekný čistý dojem. Predsa sa nebudete hrdiť pekným domom, ktorý vyzerá ako keby ho zariaďoval dadaista.
Vyhraďte si dostatok času na dolaďovanie detailov a všetko premyslite dopodrobna. Váš domov, vaše kráľovstvo. Nechajte sa unášať na vlnách novej doby!

Mohlo by se vám také líbit: