Rubriky
Nakupovanie

Najlepšie LED pásiky

Výraz LED osvetlenie je dnes v modernom svete súčasných svietidiel veľmi často používaným pojmom. Je to v podstate nový druh osvetlenia, ktorý prináša niečo nové, inovatívne, moderné, ekonomické a ekologické riešenie vhodné do interiérov aj exteriérov. Nenechajte sa odradiť prvotnou vyššou investíciou. Investované peniaze sa Vám rýchlo vrátia vďaka úspornosti, ktorú LED osvetlenia ponúkajú.

LED pásik

LED svietidlá majú taktiež omnoho dlhšiu životnosť, ako tradičné formy svietidiel, takže šetria životné prostredie. Všetky tieto vlastnosti z LED svietidla robia dokonalú náhradu obyčajného osvetlenia. Môžete si zvoliť z mnohých variant. Pre väčšie priestory sú vhodnejšie LED panely, ktoré dokonale presvetlí Váš interiér. Ich inštalácia je veľmi jednoduchá. Veľmi populárne sú však aj LED pásiky. Inštalovať ich dokážete jednoducho aj sami. Dokonale oživia Vaše priestory, či kanceláriu hotel, bar, reštauráciu, halu ale aj vonkajšie priestory.

led osvetlenie

Pokiaľ teda uvažujete nad LED osvetlením, obráťte sa na odborníka na trhu, ktorý pôsobí už od roku 2011. Ponúka nie len široký sortiment LED osvetlenia ale aj doplnkov. Aby bola dosiahnutá dlhá životnosť našich LED pásikov, odporúčame pásiky inštalovať na hliníkové profily. Pokiaľ by sa LED čipy prehriali, mohlo by dôjsť k ich poškodeniu. LED pásik je možné ovládať pomocou diaľkového ovládača, môžete ho vypnúť, zapnúť, stlmiť. Aby inštalácia prebehla jednoducho, využite naše príslušenstvo. Môžete si vybrať aj z viacerých farieb osvetlenia, podľa toho, na čo chcete LED pásiky použiť. Tradičné sú rôzne odtiene bielej – teplá biela, studená alebo neutrálna. Studená farba sa používa na osvetlenie skladov alebo pivníc. Teplá biela je vhodná do obývacích izieb. Neutrálna biela je kompromisom medzi týmito dvoma. Pre kvalitné Biele LED pásiky 15m LEDprodukt navštívte našu stránku.