Rubriky
Nakupovanie

Prečo etikety na fľaše?

Je pred vami významná udalosť, kedy budete klásť na stoly plné pohostenia a dobrôt aj fľaše s alkoholom a vínom, keďže to k špecifickej udalosti nevýslovne patrí? V tom prípade sme tu pre vás, aby sme tieto slávnostné udalosti ešte o čosi obohatili a ozvláštnili. Sú to práve etikety na fľaše, ktoré dajú skleneným fľašiam ten správny šmrnc. Hodia sa na krstiny, svadby, oslavy narodenín, výročia a iné príležitosti, ktorým prikladáme viac ako obyčajný význam. Etikety nájdete na našich stránkach vo fotogalérii. Nechajte sa inšpirovať a navrhnite si tie vaše.

svadobná etiketa na fľašu

Na etiketách na fľaše na svadbách sa spravidla uvádzajú mená novomanželov, dátum svadby, pridáva sa výstižný znamenitý obrázok, citát, motto, vtip, čokoľvek, pre čo sa rozhodnete a čo vám príde vhodné a na mieste. Nachádzajú sa na samolepiacom papieri, ktorý bezproblémovo stiahnete a prilepíte na vami vybrané miesto. Zvoľte si etikety na fľaše v rôznych farbách, s milým orámovaním, so štýlom písma, ktorý je elegantný alebo menej elegantný. Nechajte fungovať vašu fantáziu do najmenších detailov a pripravte sa na nadchádzajúcu slávnosť aj týmto spôsobom. Krása je ukrytá v tých najmenších detailoch a pri výbere etikiet na fľaše to platí stopercentne. Druhou možnosťou je, že nám zadáte zhruba vašu predstavu, ako by etikety na fľaše mali vyzerať a ostatné prenecháte na nás, na naše skúsenosti, praktiky, postupy.

svadobná etiketa na fľašu č.2

Inšpirácie máme v tomto smere viac ako dosť a neustále prichádzame s niečím novým, výnimočným, netypickým. Farby na etiketách na fľašiach sú zvyčajne rovnaké alebo v podobných odtieňoch ako celková výzdoba miestnosti, kde sa oslava odohráva. Doprajte si oslavovať naplno a nezabudnite pri tom na dokonalosť fliaš umiestnených na sviatočne prestretých stoloch. S etiketami sa budú krásne vynímať a dotvárať jedinečnosť prebiehajúcich chvíľ. Stolovanie a výzdoba tvoria určitý základ týchto neopakujúcich sa príležitostí, tak si dajte záležať. Aj s pomocou etikiet na fľaše vytvoríte nezameniteľnú harmonickú atmosféru, v ktorej sa vy, vyši príbuzní a pozvaní hostia budú cítiť výnimočne a príjemne.